Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budai Ciszterci vélemény?

Budai Ciszterci vélemény?

Figyelt kérdés
16 éves srác vagyok, 10.es es enyhen szar az elmúlt egy évben az életem...nagyon nagy kihatassal van rám unblock minden kozosseg, nagyon konnyen változik a kedvem, de ezzel az a baj, h könnyen kezdhetem már szarul is a napot. A mostani sulim egy elit suli elvileg, de az emberek...mindenkinek az élete a tanulás meg a játék... Kevesen élnek, szórakoznak, sportolnak.. rosszul vagyok. Engem nem érdekel, ki mit csinál, tényleg... Semmi közöm hozzá, de így valahova bejarni..én egy viszonylag híres srác vagyok, vicces és okos...(most tegyük félre az egomat, ez igy van) és nem ehhez vagyon szokva. Nem töröm senki felett apalcat, egy rossz szót nem szólok, épp ezért is akarok elmenni. Itt is középpontban vagyok ..de hát ahogy mondani szokás, vakok között felszemu a király. Szeretnék megint boldog lenni, nyelveket tanulni, es jo kozosseg tagja lenni már a suliban is! BUDAI CISZTERCI SZENT IMRE GIMNAZIUM mennyire felel meg ezeknek a korulmenyeknek? Nagyjából 30 perc tömegközlekedés vagy meg annyi sem, szóval abszolut megéri nekem. De ajanlhattok mást is ha van valami otletetek! A vallas nem kritérium, igazabol nem vagyok hivo, de egy jó M suli kedveert elviselem a hittan orakat és akár havi egy ket miset is.. koszonok minden értelmes és segitokesz választ!😊

2018. szept. 30. 21:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!