Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A pázmányon, hogy működik a...

A pázmányon, hogy működik a harmadik tárgyfelvétel?

Figyelt kérdés
Sajnos eléggé elbaltáztam az egészet ugyanis nem voltam tudatában annak ,hogy az EV (elővizsgakurzus) is tárgyfelvételnek számít, így könnyelműen nem teljesítettem. A kérdésem az lenne, hogy harmadiktargyfelv.-ben elmehetek UVzni vagy csak egy lehetőségem van?

2018. okt. 2. 10:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Neptunban kiírod magadnak a 3. Tárgyfelvétel díját, (valami 4500.-) befizeted, felveszed a tárgyat.

Félévente 2x mehetsz vizsgáni a tárgyból.


Ha 3adjára se sikerül, 3 út áll előtted.

-írsz egy dékáni méltányossági kérelmet, hogy 4edjére is felvehesd. Újra befizeted a 3. Tárgyfelvételen túli díjat, és teljesíted a tárgyat ha beledöglesz is.

- elköszönsz a kartól.

- újrafelvételizel és 150 kreditig jó pénzért tárgyelfogadtattatsz. Ennél az opciónál ismét 3x veheted fel a tárgyat.


Kitartást és erőt a Pázmányhoz!

2018. okt. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!