Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A neptunban hogy kell a...

A neptunban hogy kell a harmadik tárgyfelvétel díját kiírni tételként?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy a pénzügy résznél, a tételkiírás is megvan, de nem tudom, milyen jogcímnél keressem. Egyszerűen nincs ilyen jogcím vagy szolgáltatás.


Van olyan, hogy "Ismételt vizsgadíj" és "szolgáltatás jogcím". De egyiknél sem tudok tovább jutni. Egyetlen oldalt találtam, ahol utalnak egy ismételt tárgyfelvétel szolgáltatás típusra, de nem jön fel olyan.


Előre is köszi!



2012. aug. 30. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Pedig ott kell, én is ott csináltam.

Ha rámész az ismételt vizsgadíjra, alul kellene lennie egy mezőnek, amit legörgetsz. Abban vannak a tantárgyak, és rámész az adott tantárgyra.


Befizetted a nem teljesített kreditek utáni díjat?

2012. aug. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

"Befizetted a nem teljesített kreditek utáni díjat?"

A térítések és juttatások doksiban nincs ilyen nálunk. (DF)


Az ismételt vizsgadíjat meg azért nem merem választani, mert az más. Legalábbis a térítések és juttatásokban ilyet sem találtam. Vagy az ugyanaz lenne? A vizsgadíj nem csak a vizsgára jelentkezés feltétele?

2012. aug. 30. 14:47
 3/3 anonim válasza:

A tétel kiírása:

Pénzügyek/Befizetés: Tétel kiírás

Fizetési jogcímek: Szolgáltatási jogcím (választás)

Félévek: Minden félév (választás)(egyébként nem látja majd a kívánt tárgyat)

Szolgáltatás típusa: Tárgy ismételt felvétele (3000 HUF)

Tárgyak: választás a listából


:)

2013. szept. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!