Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi esélyem van bekerülni...

Mennyi esélyem van bekerülni színművészetire?

Figyelt kérdés

Gyakran vállalok iskolai szerepléseket és mindenki azt mondja nekem hogy menjek színművészetire.

Már több szavalóversenyt is tudhatok magam mögött amelyekben legtöbbször első helyezést értem el. A kommunikációs képességem a pszichológus szerint igen magas és választékos a szókincsem.

Énekkaros vagyok és a hangom habár nem különleges de tudok tisztán énekelni és mindenki dicséri az orgánumom.

Jelenleg 17éves vagyok tizedikben és idén a helyi színistúdióban szeretnék elkezdeni játszani. Szerintetek érdemes?



2018. okt. 6. 08:15
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem válassz valami normális hivatást magadnak, amivel fogsz is normálisan keresni, valamint társadalmi haszna is van.
2018. okt. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
57%

Figyelj, hogyha szeretnéd, akkor miért ne? :) Úgy tűnik, van tehetséged.

Az olyanokra, mint az első válaszoló meg ne hallgass, akik csak saját magukat ismetlik és gondolom, fűnek-fának ezt mondják, minden egyéb tényező figyelembe vétele nélkül. Ha mindenki orvos vagy tanár lenne, akkor mi értelme lenne a társadalomnak? A színészeknek is van "hasznuk" a társadalomra nézve. Eleve kezdjük ott, hogy ha nem jársz színházba, ne is ítelkezz.

2018. okt. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!