Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek az ELTE-ÁJK-...

Mi a véleményetek az ELTE-ÁJK-ról?

Figyelt kérdés

Kérdésem lenne hogy mennyire vagyok elégedettek/ mik a tapasztalataitok a fent említett karról? Társaság/tanárok/órák száma?

Természetesen tudom, hogy nem egyszerű, és jobb ha nem teszem fel azt a kérdést, hogy mennyire nehéz, mert szubjektív, de úgy nagy általánosságban tényleg annyit kell tanulni, hogy semmi időd nincs és csak magolsz, vagy elfogadható/megtanulható a tananyag anélkül, hogy beleőrülnél?

/Egy végzős 18 éves lány/



2018. okt. 7. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Ismerek onnan pár embert, igaz, még csak most kezdték, de ahogy látom rajtuk, egyáltalán nem könnyű, de nem is teljesíthetetlen.


Milyen szak?

2018. okt. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minden attól függ hogyan tudod beosztani az időd, mennyire tanulsz gyorsan stb.

Az ELTE ÁJK tipikusan olyan, hogy vagy van aki bírja energiával, ideggel az egész rendszert, ami ott van, és van az, akinek elege van az egészből, otthagyja, átmegy máshova, szakot vált, elmegy az életkedve a végére stb.

Minden kitartás, a szakma iránti elhivatottság, ész, szorgalom, alázat kérdése.

Nem megugorhatatlan, sokunknak sikerült már.

Sok sikert!

2018. okt. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kettes válaszolóval kell egyetértsek, én most vagyok negyedéves az ELTEn és van mellette eg másik szakom is. Kicsit húzós de most már nem vészes.:) az elején nekem is először elment a kedvem, se aztán rájöttem, hogy ezt akarom szóval erőt vettem magamon és belehúztam. Nem teljesíthetetlen egyáltalán. Ha van irántad tényleges elhivatottság menni fog. Néhány szórótárgynál első félévben és másodikban kicsit el fog menni a kedved ha nem sikerül elsőre, de utánna már sokkal jobb. Vagy átmész akkor máshova ez rajtad múlik. Mindem tőled függ.:)
2018. okt. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!