Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csak én érzem magam olyan...

Csak én érzem magam olyan szarul a Xantusban?

Figyelt kérdés
Olyan nyomasztó ide járni... Nem is tudom.. A tanárokkal nincs bajom (remélem ez így is marad) csak ezzel a tanítási rendeszerrel hogy kötelező néptánc + választott sport ami rengeteg időt vesz el. Ami még nagyon zavar az az hogy nagyon sok csoportbontás van. Csak ez a suli ilyen?

2018. okt. 7. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Szia! Én is idejárok és hidd el, nem csak te érzed szarul magadat. Viszont a néptánc + választható sport (amit le is lehet igazolni) említésre került a nyíltnapon is szerintem, úgyhogy erre lehetett számítani maximálisan. A csoportbontásra szintén, hiszen gyakorlatilag erre fizetjük a tandíjat... de mindenesetre, én megértelek, nem nagy boldogság idejárni. Nem tudom hanyadikos vagy, de a tanárok téma szerintem még változni fog. Én őket utálom a legjobban az iskolával kapcsolatosan. Azért kitartást!:)
2018. okt. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia en is odajarok es en is rosszul erzem magam ott mondjuk en fokepp a kozosseg miatt meg aztan en a tanarokkal se vagyok megelegedve azon is gondolkozom hogy atmegyek mashova mostmar mert mar egy jo ideje ezt erzem.A neptanc az meg jobb lesz amugy egy ido utan mi peldaul mar paros tancozunk ami sokkal jobb mint a neptanc. De en nekem is mondtak hogy rossz ez a valasztott sport habar en ezt nem tudom mert igazolt sportolo vagyok ugyhogy.
2018. okt. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a Kölcseybe járok magyar-francia kéttanra. A csoportbontás nálunk is működik minden tantárgyból,amit franciául tanulunk....gyakorlatilag majdnem mindből. Kitartást kívánok Nektek. :-)
2018. okt. 27. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Át kell menni másik suliba, de lehet ám, hogy ott sem lesz minden tökéletes. Mindenesetre a fiam tök jól érzi magát, szereti a tanárait nem nyafog a néptánc miatt, legalább konyítasz majd ehhez is, mert magadtól nem csinálnád. A heti két sportot ki lehet váltani igazolással, vigyél egyet az egyik konditeremből, el fogják fogadni. Kívánom, hogy ez legyen a legnagyobb problémád a gimis éveid alatt!!!
2019. jan. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!