Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért mondják azt sokan, hogy...

Miért mondják azt sokan, hogy nem jó a Xantus?

Figyelt kérdés

2018. okt. 12. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
En odajarok es igazabol szerintem a kozosseg miatt mondjak.Meg talan azert is mert peldaul en angolos vagyok es az elso evben tenyleg tok jol haladtunk vele es fejlodtunk de azota ez az egesz megakadt ami elegge irritalo azert.
2018. okt. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És töriben, föciben és az angol civilben se haladtok az angollal? (Mert ezek ugye angolul vannak) Hányadikos vagy?
2018. okt. 20. 11:45
 3/5 anonim ***** válasza:
10.es vagyok es azokat angolul veszuk es az vegulis tok jo szerintem de attol meg ugy nem haladunk ugy az angollal ahogy en szeretnem mert nekunk anno azt mondtak hogy 3.evben (mert ugye en otevfolyamosra jarok) meg lesz a felsofoku es hat attol en szerintem elegge messze allunk. De lehet csak a mi osztalyunkban nem haladunk en nem tudom de mindenesetre elegge elkeserito.Emiatt lehet sulit is valtok.
2018. okt. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tényleg? És ezt mióta tervezed? Melyik iskolába gondolkodsz?
2018. okt. 20. 18:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nincs személyes tapasztalatom,de az egyik ismerősöm odajárt és ő is ugyanezt mondta. Többet várt volna a sulitól. Hogy miért csúszik lefele az oktatás minősége nem tudni.
2018. okt. 23. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!