Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » FONTOS, Ha nem tudok megjelenn...

FONTOS, Ha nem tudok megjelenni az egyik órán az egyetemen, amikor is vizsga lesz, legközelebb hogy pótolhatnám?

Figyelt kérdés
Tehát sima óránk lesz a vizsga nem vizsgaidőszakban ,hanem ezen az órán lesz, egy ppt-t kellett csinálni és előadást kell tartani, az ott kapott jegy , egy megajánlott jegy lesz, és ha elfogadom, akkor nem kell vizsgaidőszakban menni az egész féléves anyagból, igaz levelező tagozaton vagyok, gondolom kevesebb az anyag ,mint nappalin. De egészségügyi okokból nem tudok ott lenni és megtartani az előadást. Mik a lehetőségeim, meglehet beszélni egy másik időpoontot,hogy ne a vizsgaidőszakban kelljen vizsgáznom?

2018. okt. 18. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg a tárgy előadójával, hogy beteg vagy és nem írhatnád-e meg máskor. Nem valószínű, hogy megengedik, de én hallottam már rá példát. Ha nem engedi akkor csak pótzh-n vagy pótvizsgán tudod megírni.
2018. okt. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%
az oktatóval kell lebeszélni. lehet amúgy sem kerülnél sorra aznap. orvosi igazolást lehet kérni fog. egyébként attól hogy levelező, nem kevesebb a tananyag... államvizsgán is ugyanaz a feladatsor van a nappalisoknak, mint a levelezősöknek...
2018. okt. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!