Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mehetek e esti iskolába, ha...

Mehetek e esti iskolába, ha csak októberben leszek 18 éves?

Figyelt kérdés
A Bródy Imre iskolában voltam, és oda nem vettek fel estire, mert hogy nem vagyok még 18. A nővéremet viszont egy másik esti suliba felvették két éve, pedig ő novemberbe töltötte be a 18at. Most akkor ez mindenhol így van, vagy sehol nem vesznek fel így estire?? Eddig magántanuló voltam, és nappalira nem szívesen mennék vissza, nem is tudom hova vennének már fel..
2010. jún. 24. 15:05
 1/1 czibles ***** válasza:

azért vették fel nővéredet mert, ő csak 16 éves koráig volt tanköteles (gondolom 90es).

szerintem nem fognak felvenni estire, mert amelyik tanévben töltöd a 18at abban a tanévben még tanköteles vagy.

2010. jún. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!