Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szombathelyi szakgimnáziumokba...

Szombathelyi szakgimnáziumokba vagy gimnáziumokba hányas átlaggal vesznek fel?

Figyelt kérdés
Mindegyik iskola érdekel,és hogy milyenek..

2018. okt. 23. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy, hogy pl. Bolyai vagy Hefele.
2018. okt. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért írtam,hogy mindegyik iskola érdekel..
2018. okt. 23. 20:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Értem én, de csak van valami elképzelésed, hová szeretnél menni.
2018. okt. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Gimnáziumok között Nagy Lajos meg Bolyai a legmagasabb átlaggal.. Szerintem csak 4,5 fölött jó irasbelivel, kanizsaiba ha ezekről lecsuszol 3,8-4-es átlag, premontreibe szinte mindenki bekerül:D

Orlayinak szakgimazium része, HBSZ is még viszonlyag magasabb átlag.

2018. okt. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fiúknak esetleg Gépipari.
2018. okt. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én biztos nem mennék sima gimibe, semmi értelme nincs, sima érettségit kapsz, utána mehetsz egyetemre, ha felvesznek.

szakgimnáziumban érettségi+szakma 4 után+1-2 év OKJ-s képzés és utána mehetsz egyetemre és sokkal több pontod lesz, mert pl. OKJ után is kapsz plusz pontokat.

döntsd el, mit szeretnél tanulni, fiú vagy lány vagy.

Szombathelyen a legjobb szakgimnázium Gépipari, aztán "Rudasban" a közgazdasági szakok nagyon jók, illetve Orlayban az idegenforgalmi szakok.

Gimnáziumok között Nagy Lajos a legelismertebb, de oda szinte csak gazdagok, meg ismert emberek (orvosok, ügyvédek, vállalkozók) gyerekei járnak, aztán Bolyai következik. Többibe már simán felvesznek rosszabbakat is.

2018. okt. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én pont, hogy szakgimibe nem mennék :D Most oda járok, és rájöttem nem ezt akarok majd tanulni, és nagyon nehezen tudok felvenni faktokat meg ilyenek. Helyedbe nlg-be vagy kdg-be mennék ha nem tudod még mi szeretnél lenni. Amúgy nlg-be azért vesznek fel 4.5 alatt is kicsivel.
2018. nov. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!