Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvehetnek ezekbe a Gimnázium...

Felvehetnek ezekbe a Gimnáziumokba? Többi lent:

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most vagyok 8. Osztályos és megjelöltem 2 olyan iskolát ami szóba jöhet. (Plusz még végső esetre egyet,ahova felvettek)

Az egyik a Kőbányai Zrínyi Miklós Gimnázium. Ott az általános tantervű osztályt jelöltem meg és 61. Vagyok az ideiglenes rangsorban. Ide szeretnék menni. Szerintetek mennyi esélyem van? (Össz 32 embert vesznek fel)

A másik a Corvin Mátyás Gimnázium. Itt az angolos osztályt jelöltem 189. Helyen vagyok.

(Itt volt rá példa hogy 300. Helyről is vettek fel embereket)

Én legfőképp a Zrínyit céloznám meg. Szerintetek így milyen esélyeim vannak?


(Amúgy a felvételim 66 pontos lett,ami nem olyan jó,és félévkor 3 négyes osztályzatom volt a többi pedig ötös,Corvinba azthiszem max. pontos szóbelim volt.)

Köszönöm a segítséget!



2018. márc. 15. 19:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Az 1. Az szerintem meglesz (Zrinyi) viszont a 2.mar sanszor mert nem lehet arra alapozni hogy volt hogy a 300dik is bekerult.. ritka az
2018. márc. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

A Corvin erősebb gimi mint a Zrínyi.66 pontos központi az nagyon jó. És a Zrínyi általános tagozatára tavaly 252. volt az utolsó bejutó. Te a 61. helyeddel tuti befutó helyen vagy, örülnek ha ket választod.


A Corvinban a 4 éves angolra tavaly 227. volt az utolsó bejutó, itt is simán bent vagy. Te nagyon alábecsülted az eredményeid.

2018. márc. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én a Corvint javaslom elsőnek írni, sokkal jobb helyen, jobb körülmények között lévő iskola és sokkal előrébb áll az iskolák rangsorában.
2018. márc. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Zrínyi általános tagozatra olyanok mennek akik 45-55 pontot írtak általában 😱
2018. márc. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm azoknak akik eddig írtak!

Viszont, nem iskola erősségében tetszik a Zrínyi,hanem úgy hallottam jó a hangulat,és a tanítás se a legrosszabb. Corvinból is sok ismerősöm van (mivel közel lakok) ott inkább megosztóak a vélemények. (A Táncsics Mihály (16.ker) Gimnáziumban 5. Helyen vagyok,ez az a tartalék)

2018. márc. 15. 20:12
 6/18 anonim ***** válasza:
Sztem is a Corvint tedd előre.Jobb mint a Zrínyi és közel van neked.
2018. márc. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én is azt tanácsolom, hogy 66 pontos felvételivel és mindössze 3 db 4-essel ne a Zrínyibe akarj menni. Ezzel az eredménnyel erősebb iskolában a helyed. Én a Corvint tenném elsőnek, de fonton, hogy te dönts!
2018. márc. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A Zrínyiből hány embert ismersz, aki jókat mondd? Voltál már a suliban? Ilyen felvételivel meg ilyen bizivel a Corvinnál is jobb suliban lenne a helyed, nemhogy a Zrinyiben ráadásul általánps tagozaton.
2018. márc. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Ha még lehet tagozatot felvenni,akkor ti melyik tagozatot vennétek fel a Zrínyiben? Amire esélyem is lenne...

Mert az általánost,most itt sokan lehúzták,bár az ismeretségem nem sok Zrínyiből. Egyik ismerősöm(akivel jóban vagyok) húga jár oda és ő élvezi.

2018. márc. 16. 09:34
 10/18 anonim ***** válasza:
zrínyiben a NYek angolt próbáld meg. De a Corvin miért nem tetszik?
2018. márc. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!