Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik iskolát ajánljátok...

Melyik iskolát ajánljátok jobban? Kéttannyelvű vagy sem? (Bp. )

Figyelt kérdés
A gimnázium után én mindenképpen külföldön szeretnék továbbtanulni. Egyedül azt nem tudom eldönteni, hogy melyik iskola lenne jobb? Tulajdonképpen szívem vágya, hogy egy belsőbb (V, VI, VII stb...) kerületbe járjak iskolába, viszont ott nincsen német kéttannyelvű (legalábbis ahogy néztem). A Madách, Eötvös meg az ilyen iskolákban, ami nem kéttannyelvű mennyire lehet megtanulni a nyelvet, illetve érdemes-e oda járni, ha aztán külföldre mennék?

2018. okt. 23. 22:47
 1/1 anonim válasza:
Esetleg nem gondolkodtál egy budai gimnáziumon? 1. Kerület, eléggé belvárosi hangulat van jó pár részén, emellett gyönyörű környék, ott van a Hunfalvy ha netalán hallottál volna már róla. Én oda járok német kéttannyelvű osztályba és imádom annyira jó suli 😍 és híresen jó az országban a nyelvoktatásáról. Mellesleg én is külföldre szeretnék egyetemre menni.
2018. okt. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!