Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi esélyem van szerintetek?

Mennyi esélyem van szerintetek?

Figyelt kérdés

Most vagyok nyolcadikos.

Ha nyocadikban félévkor 4,6 lesz az átlagom , az írásbelim összesen 65 pontos lesz, szóbelim majdnem max. pontos lesz ( kb 80% ) , a hetedikes évvégi átlagom 4,8 volt, akkor mennyi esélyem lehet egy közepesnél egy kicsit jobb gimibe bekerülni? (miskolci Zrínyi gimi) Kéttannyelvű angol- német szakra szeretnék menni, ahová 17 ember vesznek fel. Akik ismerik valamennyire ezeket a sulikat: Miskolcon a Zrínyi vagy az Avasi jobb? Ha szerintetek felvesznek ilyen eredményekkel , akkor kb. hányadik helyen?



2018. okt. 14. 23:06
 1/4 anonim válasza:

Heyy,


Engem tavaly 64 ponttal vettek fel a Padányi Katolikus Iskolába, Veszprémbe, ami egy elég jó középiskola. Igazából, a Lovassy-ba is jelentkeztem, persze nem sok reménnyel. A szóbeli angolom 90%-os lett, de így se lett elég. Az évvégi átlagok kevésbé számítanak, minthogy milyenre írod a felvételid. Ha tudok valamit ajánlani, nyomd meg ezt az első félévet és gyakorolj heti 2-3 órát a felvételire pluszba. Hát mondjuk a következő felvételi az könnyebb lesz, mint a tavalyi, de inkább gyakorolj. Jobb félni, mint megijedni.


Amúgy én is olyan voltam, mint te. Arra számítottam, hogy kitelik tőlem egy 70-75 pont összesen írásbelin, de hát rosszabb lett mint vártam. A Padányi mondjuk pont egy ilyen közep, közép-nehéz suli, szóval szerintem olyan 60-70 ponttal már jó esélyed van.


Kívánom, hogy felvegyenek ahova szeretnéd! :)


További szép napot!

2018. okt. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
8.ban 4.6 átlagom volt, sőt a központit is elrontottam, mégis bekerültem az Avasiba, szóval semmi para, ha szóbelin is jól szerepelsz, felvesznek.
2018. nov. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

1.vagyok

Hogyan sikerült a felvételi? Szerinted elég volt ahhoz hogy bekerülj? :)

2019. febr. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hiemel28 válasza:
2.- én is pont ugyan így voltam hatodikban jelentkeztem elbasztam az írásbelit a tanulmányi átlagom meg az átlagosnál egy kicsit jobb volt (4,8) de így is bejutottam az avasiba. Kb. Minden a szóbelinél dől el
2021. ápr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!