Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megteheti az oktató, hogy a...

Megteheti az oktató, hogy a ZH-t nem az órán íratja, hanem egy random időpontban, és nem tájékoztatott minket rendesen?

Figyelt kérdés

Van egy 2 kredites tölteléktárgy. Most van éppen az óránk (reggel 8:15 - 9:45). Tudtam, hogy ma írunk belőle Zh-t, tanultam is rá. Viszont kiderült, hogy nem most az órán írjuk meg, hanem délután 4-kor. Nem katalógusos az óra, de általában be szoktam rá járni, 1-szer hiányoztam eddig, pont a múlt heti órán, amikor elmondta ezt a fontos infót, hogy délután írjuk a ZH-t. Van már programom délutánra, így nem szívesen maradnék bent... DE ha hiányzok róla akkor nem lehet pótolni elvileg.

Legalább egy neptun üzenetet vagy egy e-mailt küldhetett volna... mert amúgy sokan nem tudtak erről.



2018. okt. 24. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Hát ez sajnos ilyen. Örülj neki, hogy nem reggel 7re kell bemenni megírni.
2018. okt. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi kb egyik zh-t sem órán írjuk, hanem valami esti időpontban. Nálunk a honlapon szokták kiírni az ilyen információkat, neptunon csak ritkán kapunk arról üzenetet, hogy hol lesz.
2018. okt. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Ez ilyen, ő elmondta, hogy mikor lesz a ZH. Azt gondolhatta, hogy aki nincs órán majd megkérdezi a többieket.

Egyébként mi egyáltalán nem szoktunk üzenetet kapni a zh-ról.

2018. okt. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor ez csak nekem új. Eddig minden tárgyból az órán írtuk.


A tárgy honlapján sem volt kiírva. :/

2018. okt. 24. 09:23
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
Ha a TVSZ-be benne van, hogy a kurzus időpontokon kívúl írathat zh-t saját random időpontban akkor elkell fogadnod. Viszont, ha nincs benne akkor nem teheti ezt meg önkényesen. Szólhatsz nyugodtan az oktatási felellősnek, a dékánnal és a rektornak is levélben, illetve a tanár figyelmét is felhívhatod erre. És mi van, ha valakinek órája van du. 4 órakor? Pont ezért nem lehet random időpontokban irattatni, hanem az adott órán. Szóval, ha nem tetszik az, hogy máskor kell írnod akkor tegyél ellene. Viszont, ha elkezdessz harcolni, lehet nagyobbat buksz, mert a tanár már direkt megbuktat érte. Szóval, Te döntöd el. Ha nekünk lenne ilyen és tuti írnék a tanárnak, hogy nekem az az időpont nem jó. Az órán irassa meg akkor külön velem.
2018. okt. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!