Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

Budapesi Gazdasági Egyetem- Külkereskedelmi Karról írnátok néhány dolgot? BGE KKK

Kereskedelem és marketinget fogok ott tanulni, és érdekelne milyenek ott a tanárok, a hallgatók, a körülmények, pl előadó termek, szemináriumi termek, maga az oktatás stb. minden érdekel engem.

illetve a mátyásföldi kollégiumba szeretnék költözni, ott hasonló dolgok érdekelnének, milyen emberek vannak ott, milyen körülmények, közös fürdő, bulik, közösség, minden érdekel. Köszönöm a válaszokat előre is

2018. okt. 24. 15:43  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Gyógyszerész hallgatók válaszolnátok néhány kérdésre?
ELTE portugál szakra járó/ ott végzett tudna válaszolni néhány kérdésemre?
Egyetemi tárgyakkal kapcsolatban lenne néhány kérdésem. Tudnátok segíteni?
Óvodapedagógus hallgatók/ volt hallgatók! Válaszolnátok néhány kérdésemre?
Miért ilyen népszerűek a gazdasági szakok?
BGE Külker kollégiumába mennyire nehéz bekerülni? Mi alapján számolják a pontot és hogyan? Nemzetközi gazdálkodásra jelentkeztem és 427 pontom van, valószínű költségesre kerülök be. Mik az esélyeim?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!