Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kölcsey, Szinyei, Teleki,...

Kölcsey, Szinyei, Teleki, Ady, Xantus?

Figyelt kérdés

Ezek kb. mind egy szinten vannak ?

Melyek a legjobb középerős, nem túl erős gimnáziumok a Nyugatitól elérhető távolságra ? Ezek azok ?

Kérdésem, melyik kettőt írnátok előre a jelentkezési lapon, vagy ezt mind milyen sorrendben ?



2018. okt. 26. 09:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Milyen tagozat? Amúgy annyira nem számít, hogy "mennyire erős"... Nyilván a versenyistállókat, gyűjtőket kerülni kell, én egy gyengének mondott suliból mentem egyetemre, semmi bajom nem volt belőle ott.
2018. okt. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mindegyiknél a angol NYEK-et jelölöm meg, de a főbb szempont nem a legkiválóbb nyelvoktatás, hanem jó nyelvoktatás ÉS élhető gimi.
2018. okt. 26. 15:22
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Kölcsey

2. Szinyei

3. Teleki

4. Xantus

(Ady-t nem ismerem) A Xantus viszonylag erős, de nem hallok jókat.

2018. okt. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kölcsey a legerősebb és nagyon jó suli is. Elvileg Teleki is erősebb, de nem olyan jó a híre közösségileg.Ady, Xántus kb egy szint, de Xántus nyelvben sokkal erősebb, minden más tárgyban nem annyira és fizetős ugye. Elég szigorú suli, de sokan szeretik. Szinyei is hyengébb, de egész jó suli.


Nálam Kölcsey,Xántus,Ady, Színyei lenne a sorred, Teleki a Kölcsey és Xántus között van, de nekem nem szimpatikus. Menj el megnézni mindet és hallgass,a megérzéseidre.

2018. okt. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2%
A Xantust ajánlom. Nagyon jó. Nem szigorúbb mint a többi. Néha elgondolkodom, milyen hülyeségeket írtak róla. Egyáltalán nem igaz. Jó a nyelvoktatás. Minden tantárgyat keményen vesznek. Erős a matek is. Gyönyörű az épülete kívül belül is. Én is voltam a Kölcseyben, de nem tetszett, mert rideg ütött-kopott az épülete. (Mondjuk 3.helyre írtam be) . A Szinyeyben is voltam. Az jobban tetszett, mint a Kölcsey. De örülök a Xantusnak, nem bántam meg. Mindig is ide akartam jönni. Azt a 70 ezret, amit fél évente be kell fizetni elköltöd simán nyelvtanárra, ha egy rossz gimibe mész. Megéri, hidd el!
2018. okt. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%

Én a Kölcseyről azt hallottam, hogy kicsit ‘gyenguskább’, de nem tudom mihez viszonyítva, hiszen számomra ez csak mendemonda, de elvileg az. Az összes közül csak a Xantusról tudok 4 éves tapasztalat alapján nyilatkozni: az angol nyelvoktatás nem szar nulladikban, az fix. Megtanulod, amit meg kell. A másodnyelv viszont nagyon rossz és nulladik után kaphatsz olyan tanárt angolból is, aki hogy is mondjam... nem a legszínvonalasabb. Sajna nem tudom viszonyítani a többi sulihoz, mert én csak idejártam, viszont hidd el, hogy nem véletlen hallani annyi rosszat. :)

Sok sikert!

2018. nov. 5. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én a Kölcseyt ajánlom! Nagyon jó! Egyáltalán nem gyenge, de azért nem hajtják halálra a diákokat. A közösség pedig nagyon szupeeer!!
2018. nov. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Szia! En Kolcseyis vagyok es nagyon durvan ajanlom! Most ez az elso evem es egyszeruen fantasztikus. Mindennel nagyon elegedett vagyok, szerintem ezek kozul a Kolcsey a legerosebb.

1. Kolcsey

2. Teleki

3. Szinyei

4. Ady (rola is sok jot hallottam de nem olyan eros)

5. Xantus (azt hallottam h nem jo suli foleg a kozosseg)

2018. nov. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 klopusz ***** válasza:

A Szinyeit akkor sem tudnám besorolni, ha a százas lista utolsó helye lenne csak üres.


Senkinek nem ajánlom.

2018. dec. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Miért nem ajánlod a Szinyeit, mi a gond vele ?
2018. dec. 12. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!