Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem bejutni ezekbe a...

Van esélyem bejutni ezekbe a gimnáziumokba?

Figyelt kérdés

62 pontos lett a központi felvételim.50/41 pont a hozott pontjaim.

Kölcsey Ferenc Gimnázium ökológia es angol német tagozata érdekelne,valamint a Teleki Blanka Gimnázim biológia,angol és-biologia-kemia tagozatja.

Ha a szóbelim jól sikerül,akkor van esélyem?



2016. jan. 26. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem van.
2016. jan. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem is
2016. jan. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát a Kölcsey húzós, tavaly nagyon emelték a ponthatárokat a felvételre. Szóbelire lehetséges, hogy behívnak, ha maxos lesz, talán van esélyed, de kevesebb, mint 50%.

Telekibe több esélyed van, mindenkit behívnak szóbelire, arra készülj fel, és ugyan nem leszel az első felvettek között, de bent vagy :)

2016. jan. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 klopusz ***** válasza:

Egy kiegészítés.


A Kölcsey-ben bevallották, hogy maximális felvételire csak annak van esélye, aki kéttannyelvű általánosba járt.

Taval 69 pontos központi, 4,8-as átlag semmire sem volt elég.

Azóta kiderült, hogy nem is baj, hogy nem oda jár a lányom.

2016. jan. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"A Kölcsey-ben bevallották, hogy maximális felvételire csak annak van esélye, aki kéttannyelvű általánosba járt."

Én ilyenről nem hallottam. Tavaly felvételiztem nagyon gyenge általános iskola és gimnáziumos suliból, egy barátommal együtt. Mindketten maximális pontszámot kaptunk a Kölcseys szóbelin, pedig "csak" 3. óta tanultuk az angolt.

2016. jan. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat!:)
2016. jan. 29. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!