Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gáspár András szakközép...

Gáspár András szakközép (Kecskemét)?

Figyelt kérdés
Milyen suli? Magasépítő technikus szakon van valaki? Azt hallottam, hogy az jó szak a Gáspárban és annak a véleményére lennék kíváncsi aki odajár. Azt mondták, hogy onnan többen is mentek tovább építőmérnöknek egyetemre és plusz pontokat ért az építőipari ágazata a gáspárnak. Milyen átlaggal vesznek fel oda? 4,6-os volt az átlagom és most félévkor is ilyesmi lesz. Nem vagyok olyan véleményére kíváncsi aki mondjuk a katonába jár. :) Nyolcadikos vagyok és idén felvételizek.(Ja és az unokatesóm is gáspáros és azt mondja, hogy teljesen jó a közeg.) Azt hallottam még, hogy sűrűn van óra elmaradás, az erre a szakra is igaz? (L) :D

2018. okt. 30. 19:54
 1/3 anonim válasza:
Én a suli mellett lakom, igaz már dolgozok, így maga a szakról nem tudok mesélni. Naponta látok hazamenni embereket 9-10 óra magasságban, a közeg rettentően alja, emellett még jó híre sincs a sulinak. Egyik ismerősöm oda jár, neki gyakran maradnak el órái, sokszor mesél a tanárok nemtörődömségéről.
2018. nov. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a Gáspárba járok igaz karosszéria lakatonak tanulok , de szerintem jó hely . Van 1-2 tanár akit nem bírunk , de nem vészes . Haverom magasépítőnek tanul ő imádja , pedig elsőnek próbálta a burkoló szakot és utánna ment át magasépítőnek idén megy SZKTV versenyre . 3-as körüli átlaggal vették föl ( 8.-ig osztálytársam volt )

Ha kimondottan a suliról van kérdésed kérsezz nyugodtan én szivesen válaszolok a sulival kapcsolatban . Sokan szidják , de olyanok akik vagy max 1 hónapot vagy még annyit se jártak ide ...

2018. nov. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Én is oda szeretnék menni, szintém magasépítő technikusnak (persze ha sikerül a felvételi)

Ha gondolod írj! :)

(L)

2018. dec. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!