Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE pszichológia mesterképzés...

ELTE pszichológia mesterképzés (kognitív) órarendet ismered?

Figyelt kérdés
A honlapon azt írják, már csak Neptunban elérhető. Mérlegelem a továbbtanulást, de ehhez hasznos lenne látnom, hogy milyen az órarend. Tud valaki segíteni ebben?

2018. okt. 30. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem az órarendet keresed, hanem a tantervet.
2018. okt. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az órarendet keresem. Mettől-meddig vannak a kurzusok, szünetek, mennyire rugalmas a rendszer.
2018. okt. 30. 21:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez minden évben változik, az idei órarend semmit nem jelent arra nézve, hogy jövőre mi lesz.
2018. okt. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudsz mutatni egy aktuálisat vagy sem?
2018. okt. 30. 22:02
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Az órarend olyan ahogy te felveszed az órákat.... szerintem alapképzésen már megtanulhattad volna, hogy ez nem így működik, pláne , hogy az ELTE az utolsó pillanatban is variálja olyan mértékben az órarendet, hogy kezdheted előröl. Ha pedig eltés vagy, akkor meg tudod nézni, hogy jelenleg melyik kurzus mikor van. Ha nem ilyen öntelt módban válaszolnál biztos lenne aki segít.....
2018. okt. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Feltettem egy kérdést és nem kaptam rá választ. Ennyi történt eddig az én szemszögemből.


Úgy látom, hogy magyarázkodás nélkül nem jutok előrébb: munka mellett nem mindegy számomra, hogy egy nappali képzéshez hogyan tudok alkalmazkodni, még rugalmas időbeosztás mellett sem. Szeretnék látni egy konkrét példát, milyen egy félév ezen a képzésen. Nyilván nem első sulim, hogy ne tudjam, hogy változhat az órarend. De egy hozzávetőleges verziót szívesen megnéznék. Ennyiről szólt a kérdésem.

2018. okt. 31. 14:45
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ELTE hallgató.
2018. okt. 31. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!