Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen 2 félév alatt 36...

Polgarjeno kérdése:

Egyetemen 2 félév alatt 36 kreditet kell teljesíteni?

Figyelt kérdés
Úgy tudom fél évente kell 18 kredit, ha az első félévben nem tudok pl csak 17 kreditet összeszedni, egyből átraknak fizetősre, vagy megvárják hogy a 2. félévben meg lesz-e a 36 kreditem?

2018. okt. 30. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Átsorolás csak nyáron van. Addig kell 2 félév alatt 36 kreditet teljesítened. Hogy az úgy jön ki, hogy 17 kredit első félév, 19 kredit második, vagy akár 0 kredit első és 36 a második félévben, az teljesen mindegy.
2018. okt. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ! :)
2018. okt. 30. 22:45
 3/4 anonim ***** válasza:
a 18 kredit csak ajánlott, nem kötelező. Úgyis csinálhatnàd, hogy egyik félévben felveszel 30-at a màsikban meg a maradékot. (ismertem ilyet).
2018. okt. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
azért ez egyetemfüggő is. van egyetem ahol a 2. félév teljesen az elsőre épül és vannak őszi és tavaszi órák, amelyeket csak egyik félévben hirdetnek meg. Nálunk így volt , nem kizárt , hogy máshol is van ilyen.
2018. nov. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!