Mehetek gimibe?

Figyelt kérdés
Oké, sajnálom ha kb azt fogjatok hinni, hogy fogyatékos vagyok, de komoly problémák miatt otthagytam az általánost. Viszont most 19 évesen beszéltem az igazgatónővel és befejezhetem az általános iskolámat amiért elképesztően nagyon hálás vagyok. De felmerül bennem a kérdés, hogy tovább mi legyen? Mehetek még például gimibe? Melyik venne már fel egy 19 évest? Vagy már csak éjjeli iskola? Van valakinek ezzel tapasztalata?

#iskola #gimnázium #éjjeli iskola
2018. nov. 2. 06:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen már nem vesznek fel nappali tagozatos gimibe. Keress a lakóhelyeden esti tagozatos gimit (felnőtt gimnázium)!
2018. nov. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen már csak esti gimibe mehetsz.

VAN levelező tagozat is ott kevesebbet kell bejárnod hétközben ennyi a külömbség.

Pesten keresel?

2018. nov. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, Pesten
2018. nov. 20. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!