Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csak nekem volt kínszenvedés...

Csak nekem volt kínszenvedés a középiskola? Jó tudom nyilván nem. :DDDD De annyira szar volt hogy visszagondolva, nem tudom hogy bírtam végigcsinálni?

Figyelt kérdés
2018. nov. 2. 22:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Nekem is az volt, szerencsére vége.


Azt sajnálom, hogy nem egy jó helyre kerültem, mert ma sokkal előrébb lennék.

2018. nov. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Nekem inkább az általános 7-8 volt szenvedés, nem tudom hogyan sikerült túlélnem :D Az a lényeg túl vagyok rajta, nem is akarok visszagondolni rá :))
2018. nov. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
NA kb énis ezt érzem.... :DDDDDDDDDDD Soha többé rá se akarok gondolni, de mindíg előjönnek régi tré emlék flessek! Próbálok dolgozni, és elvonni a figyelmemet róla, mert nagyon mély sebeket hagyott bennem sajna
2018. nov. 2. 22:35
 4/12 anonim válasza:
87%
nem csak neked. nekem is. utolsó pár évben magántanulónak "kellett" lennem, annyira elegem lett az egészből és nem bírtam. egyből javult az átlagom, meg az érettségim is jó lett. ki hinné mennyit számít hogy nyomorékokkal van körülvéve az ember vagy nem.
2018. nov. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Sokat filózok azon is hogy ki az aki ennek szenteli az életét, hogy tanár, vagy tanító lesz, hát hogy lehet 40 évig suliban lenni wháááá :D Én inkább jó messzire elkerülöm
2018. nov. 2. 22:37
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Nekem az egész 12 év kín szenvedés volt, legrosszabb időszaka az életemnek, pedig jó gimibe jártam de akkor is. Borzasztó monoton embertelen élet volt. Azóta egyetemre járok és megváltás, pedig nem könnyű szakra. Őszinte részvétem azoknak akiknek még ott kell szenvedniük.
2018. nov. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nekem még azért is szörnyű gyomoridegem van, ha rágondolok, mert szüleim akkor váltak el mikor elkezdtem a középsulit, apám meg is halt rá 1 évre, és az általánosban rengeteg idiótával voltam körülvéve! Én nem tagadom 5 féle gyógyszer kellett, hogy végezzek, mert különben 8 általánossal élnék......
2018. nov. 2. 22:40
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán bírtam az osztálytársaim, de nem volt vészes.
2018. nov. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
Nekem inkább az álltalános volt ilyen.
2018. nov. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
Nekem is életem legrosszabb 4 éve volt. Megfelelési kényszer, sok cikis élmény, és az idióták számítanak menőnek, az értelmes, jóravaló tanulókat pedig kivetik. Én magánsuliba fogom járatni a gyerekem, hogy ne kelljen a környék legnagyobb gyökerei mellett szocializálódnia.
2018. nov. 3. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!