Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ady endre dráma szak?

Ady endre dráma szak?

Figyelt kérdés

Szóval.

Dráma szakra szeretnék jelentkezni idén, de a hangom nem a legjobb, sem a "táncmozdulataim" (jó, ez az utóbbi még elfogadható)

De viszont verseket, prózákat elég jól tudok hangsúlyozni, illetve "szinészkedni". Átélem a szerepeket stb.

Felvennének, vagy hagyjam a francba, és menjek kéttanyelvre? (az átlagom olyan 4,3/4,5 körül mozog)



2018. nov. 7. 19:43
 1/2 anonim válasza:
Én is a dráma tagozatra szeretnék jelentkezni:) Szerintem érdemes megpróbálnod ha jól mondasz verset, bár ugyebár még nekem sincs ebben semmi tapasztalatom, de szerintem nem kizáró ok az, hogy nem énekelsz jól. A az énekhang is csiszolható egyébként, ha látják hogy amúgy jó a megjelenésed, akkor biztos elvonatkoztatnak ettől:D
2018. dec. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
És amúgy nekem sem kifejezetten jó a hangom, sőt a versmondástól még inkább tartok, azt biztos jobban figyelik. Bocsi, hogy úgy írok, hogy nekem sincs erről túl sok infóm:( Az előző vagyok egyébként.
2018. dec. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!