Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megéri osztatlan tanárképzésen...

Megéri osztatlan tanárképzésen minor tantárgy felvétele ha a későbbiekben egy 3. Tantárgyat is tanulni akarok?

Figyelt kérdés
Idén jelentkezem egyetemre osztatlan tanárképzésre és 3 tantárgy is tetszik amit szívesen tanítanék a késöbbiekben. De ebből már kiválasztottam azt a kettőt amivel jelentkezem és a harmadikat a diploma után csinálnám meg. Az egyetem honlapján (ELTE-SEK) láttam hogy lehet minor tantárgyat is felvenni, ami nekem a germanisztika lenne (német tanár lenne 3. Tantárgy) ez belesz számítva a késöbbiekben ha némettanárnak tanulnék egyetem után vagy felesleges lenne minorként felvenni hozzá?

2018. nov. 12. 12:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Tanárin nincs minor. Az csak alapszakon van. Amúgy is lesz elég dolgod a két szakkal és a ped-pszichós tárgyakkal. De persze szabválnak felvehetsz olyat, amilyet akarsz.
2018. nov. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!