Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A fizika 3 éves tantárgy? Ha...

A fizika 3 éves tantárgy? Ha nem akarok abból érettségizni akkor elég csak nem meg bukni? (És a kémia? )

Figyelt kérdés
azt hogy "elég csak nem meg bukni?" úgy értem hogy ha 2es/3mas vagyok belőle nem fog számítani a tovább tanulásban?(semmi képen nem fizikával kapcsolatos munkát szeretnék)
2011. dec. 4. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

4 éves tantárgy egyébként, legalábbis nálunk informatikai szakközépben annyi meg gimiben is... De egyébként nem számít a továbbtanulásban semmit, tehát akár 2es is lehetsz belőle, nem oszt nem szoroz, még akkor sem ha oda mész, de azért az érettségit jól meg kell belőle írni ha beszámítható :))


1 szóval: NEM fog számítani semmit

2011. dec. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
óóó:(4 éves?! na mindegy, annak örülök hogy nem számít.
2011. dec. 4. 20:22
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem 4 éves egy sima gimiben. Nekem 3 volt, de én emelt szinten tanultam a term. tud. tárgyakat, szóval lehet, hogy egyébként csak kettő, de ebben nem vagyok biztos. Viszont most be akarják vezetni, hogy egy term.tud. tárgy számítson a felvételinél, erről tudsz?
2011. dec. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kéremszépen, nálunk informatikai szakközépben 4 éves (ráadásul elég gyenge az oktatás, szóval nem egy komoly iskola), és ha jól tudom a gimiseknek is 4 éves, ugyanis ismerek más osztályokból emberek. Szóval valószínűleg ez sulinként változik.
2011. dec. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én gimis vagyok, nálunk három éves és más sulikban amiket ismerek ennyi, szóval azért kérdez meg a sulidban kérdező, nem mindenhol ugyanannyi.

Elméletileg elég csak meg nem bukni, de jövő évtől (2012-2013-as év) a hozott pontjaidnál a választott tárgy csak természettudományos lehet (föci, fizika, biosz, kémia), ennek viszed az utolsó két évi jegyét. Szóval ha pl. bioszból ötös vagy, akkor elhanyagolhatod, de azért nem néz ki jól, ha amúgy jó tanuló vagy, szerintem ilyenkor látszik h valaki lusta. Ha nem tudod megtanulni az más, de ha meg se próbálod, az nem fog tetszeni a tanároknak.

2011. dec. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én gimnáziumba járok, nálunk 3 éves.
2011. dec. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

iskolánként változik amúgy tehát össze ne veszetek már ezen

/nálunk 10.évvégén lehetett választai biosz kémia fizika és föci közül és azt vittük tovább 11. 12.re ugyanúgy mint másoknál a fakt/

amúgy igen elég csak átmenni belőlük ha nem akarsz érettségizni belőle

2011. dec. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!