Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valami nagyon bevált, nem túl...

Valami nagyon bevált, nem túl hétköznapi puskazasi modszer van?

Figyelt kérdés
Pl az a szemüveg...vagy a vizes üveg... valami nehezen észrevehetőt. Tudom...tanulj...na de most zsúfolt a dolog,az idő meg sürget. Nem a szakmai tárgyról van szó,azt szeretem es ugy tanulom mint a kisangyal,ott nem hibáztatok vagy meghal valaki,azt nagyon komolyan veszem. Viszont a töltelék tantárgyak amik sose kellenek majd...azokbol is at kell menni.. ekezetek/vesszok miatt elnezest, - egy szakmas.
2018. nov. 12. 20:18
 1/1 [OP]Destroy-man válasza:
Ha olyan tantárgy, ahol lehet használni számológépet, ott én a számológép fedlapjára (belső oldalára) írtam a puskát rotringal. Ennek a nagy előnyő az volt, hogy csak egy bizonyos szögből volt látható, így hiába ment el a tanár mellette, ő nem látta. :D Keres te is ilyen felületeket. ;)
2018. nov. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!