Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy kőműves szakma hány éves,...

Egy kőműves szakma hány éves, estin vagy levelezőn elvégezhető?

Figyelt kérdés
Lányként mennyire tudnék érvényesülni?
2018. nov. 14. 09:50
 1/4 anonim válasza:
Általában 2 évesek az ilyen okj-s képzések. Szokott lenni, estin, és levelezőn is. Hiányszakma, jól fizet, és szerintem szexi egy kőműves csajszi :)
2018. nov. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felnőttoktatásban OKJ-n 2 éves esti, vagy gyorsított tanfolyam, de az fizetős. Esetleg munkaügyi központon keresztül, ami szintén ingyenes tanfolyam OKJ és rövidebb idő. Meg kell mondjam lányként nem semmire vállalkozol :) Hiányszakmának hiány szakma rendesen meg nehéz fizikai munka kő keményen. Ugyan kőműves nem vagyok, de van rálátásom magára az építőiparra, mert végeztem festő, mázoló OKJ-s képzést. Igazából nem is a munkával van baj, mert ha szereti az ember csinálni akkor nem akadály, hanem magával a közeggel, mert sok a tróger meg alpári ember festők közt is. De a kőművesek meg még rosszabbak. Egy a lényeg ne hagyd magad, mert itt egyértelmű, hogy a természetes létforma, hogy egymást idegeire mennek, szekálják egymást, beszólogatnak, ha meg hadja magát az ember kihasználják csicskásnak. Mivel sajnos kevés a normális ember ebben a közegben, így nem ragadtam le benne, ha szerencséd van még fogjuk rá normálisabb közegbe kerül az illető, de ha valami putri igénytelen helyre tesznek be szívás van, mert "az értelem sugárzik" egyes emberek közt. Lányként meg egyértelmű, hogy jobban rád fognak szállni. Viszont, ha a sulit elvégzed, valami olyan munkahelyet érdemes keresni, ahol nem tűrik meg a piásokat meg fegyelem van, vagy valami kisebb igényesebb maszek brigádhoz. De ne add fel, ha ez az álmod.
2018. nov. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ugyan régi kérdés de szerintem nem birnàd fizikailag. Aztàn azért utàlnànak téged mert helyetted kell dolgozni. Oda erös emberek kellennek még egy gyenge fizikumú férfi sem felelne meg nagy valószinüségel. Pedig nàlad az is sokkal erösebb. Am a kettes is jókat irt, neki is igaza van.
2019. jún. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Régi kérdés, de nő vagyok, és burkoló, és bírom csinálni. Nyilván kell egy jó segéd melléd is, aki segít cipekedni, de ennyi.

Mondjuk én sem tervezem életem végéig ezt csinálni, mert hamarabb kinyírna, mint egy férfit, de szeretem, és érdekel.

2022. jún. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!