Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosi egyetemre felkészült...

Orvosi egyetemre felkészült egy év alatt?

Figyelt kérdés

0 biológia, 0 kémia alap, viszont 10000 akaraterő😂

Esélytelen?



2018. nov. 14. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Pénz van-e tanárra? Úgy még esetleg.
2018. nov. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát megoldható a tanár:) én is gondoltam,hogy ezt muszáj lenne:)
2018. nov. 14. 15:08
 3/5 anonim ***** válasza:
26%

Tesóm fél év alatt készült fel szinte 0-ról, most 3.-ad éves.


De ez emberfüggő is, na meg persze szerencse is kell.

2018. nov. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pfu. Jó okos tesód van:D, ő járt tanárhoz vagy milyen módszerei voltak? :))
2018. nov. 14. 21:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Persze, hogy van esély, csak rengeteg akareterő, kitartás kell hozzá! Magántanárra mindenképp szükséged lesz! Érdemes az előző évieket megoldogatni. Villányi-ötösöm lesz kémiából-t is szerezd be, azokból tudod gyakorolni a számolásokat. (Van benne megoldókulcs is), illetve most sajnos nem tudom a címét, de egy vastag zöld "Biológia" című könyvet keress, benne ki van dolgozva az összes anyag rendesen. (Mándics Dezső, dr. Molnár Katalin Biológia) közben eszembe jutott :) a panemsuli kiadótól van.

Van egy mostmár orvos lány, aki elmesélte Youtube-on, hogy mégis hogy készült fel 1 év alatt orvosira úgy, hogy előtte nem gondolkodott az orvosin, hanem utolsó évben jött erre rá. Youtube-on Juhasz Dora -ként megtalálod!


Nagyon szurkolok neked, adj bele mindent, mert meg tudod csinálni, csak akarnod kell!


Üdv, egy szintén orvosira készülő 16/L

2018. nov. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!