Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyenkor mi van felvi.hu-n?

Ilyenkor mi van felvi.hu-n?

Figyelt kérdés
Idén érettségiztem kéttannyelvű gimnáziumban, ahol az érettségi egyben felsőfokú nyelvvizsgát is ér. Feltöltöttem az érettségi bizonyítványt bescannelve 'Nyelvvizsgát igazoló dokumentum' címszó alatt is (+ persze érettségi bizonyítványként is), mivel jelent esetben az is ugyanaz. Mindez egy hete volt, mára pedig a nyelvvizsgás rész (dokumentum feltöltésnél) szőrén szálán eltűnt. Ilyenkor mi van?
2010. jún. 25. 22:29
 1/6 czibles ***** válasza:

lehet nem kell nyelvvizsga bizonyítványként feltölteni.

érettségi bizonyítványban benne van, hogy felsőfokú nyelvvizsgával egyenlő. szerinem abból ők már tudják, hogy neked jár a +50(?) pont.

ugyan ez van velem is csak nekem középfokot ér.

2010. jún. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, hogy azért törölték... de ezt miért nem lehet külön feltüntetni, hogy ilyenkor nem kell feltölteni?! Lehet, hogy azért írok egy e-mailt nekik biztos ami biztos. Köszi a választ.
2010. jún. 25. 22:51
 3/6 czibles ***** válasza:

ha válaszolnak és nem felejted el, privát emailbe légyszi másold be nekem és küld el, mert kiváncsi vagyok én is.

előre is köszi.

2010. jún. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké
2010. jún. 25. 23:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóképpen jártam: az érettségi bizonyítványomban szerepelt egy középfokú nyelvvizsgáról szóló végzés is, tehát nyelvvizsgaként is feltöltöttem, biztos, ami biztos.

Nekem is eltűnt. Úgy tűnik, nem kell nekik - mindent feljegyeznek, fölösleges nekik két példány. ;)


(Igazad van, hogy aggódsz emiatt - egy picit én is, hogy mindent jegyezzenek. De tudnak mindent, teszik a dolgukat.)

2010. jún. 26. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jobban jársz, ha telefonon hívod őket! A szám: +36 1/1-477-31-31
2010. jún. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!