Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Padányiban (Veszprém)...

A Padányiban (Veszprém) milyen tantárgyak vannak középiskolában?

Figyelt kérdés
Illetve még az érdekelne, hogy milyen képzések vannak? Milyen szakok?
2018. nov. 16. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Angol vagy német nyelvi előkészítős gimi és egészségügyi szakközép van (vagyis asszem szakgimi már a neve)


Órákat tippelni tudom csak, nem itt tanultam

2018. nov. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Angol/német előkészítő(5eves) egészségügyi, humán. Jelenleg. De következő tanévre már human sem lesz. Régen volt meg reál is
2018. nov. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van kisgimi (ez 5.től van, de vannak olyanok akik ebbe be tudnak csatlakozni menet közben), tavaly már nem indítottak humán osztályt, helyette fél-fél angol, német nyelvis osztály lett, tavaly még indult humán, de már a következő tanévben ez sem fog, angol és német nyelvis (5 évfolyamos osztályok) és az eü-s szakközép indul majd csak. A nyelviseknek első évben (nyelvi előkészítő) talán 12 első és 6 második nyelvûk van (ebben nem vagyok biztos, de kb ennyi), 2-2 magyar matek, meg infó, lehet van hittanuk is, töri és úszás meg tesi. Aztán kb ugyan úgy mennek tovább már kevesebb nyelvi órákkal és más tantárgyakkal. A kisgimisek első évében (9.ben) tesi, úszás, fizika, kémia, infó, töri, matek, irodalom, nyelvtan, média, hittan, rajz, ének első és másodiknyelv van. Az eüben is hasonló lehet, csak ott még vannak szakmai tárgyak. 10.ben bejön a biosz, kevesebb lesz a nyelv és nincsen média. 11.ben lehet majd választani egyet bőrművesség, énekkar, rajz, néptánc és média/színjátszó kör közül úgymond művészeti órának, és itt már nincsen osztály szinten ének, rajz... hanem a választott. Itt jönnek be a faktok is, lehet néhány tanárváltás is attól függően ki viszi majd a faktos és az alap csoportokat. Es 12.ben meg lehet választani még filozófiát (de erről megint nem tudok többet)
2018. nov. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én a Padányiba járok. Van 5 éves angol és német előkészítő, és egészségügyi. Régen volt reál, humán és még általános gimnázium is. De ezeeket már nem indítják. Négy ugye van az általános suli része és a kisgimi. De az 5.-től.
2018. dec. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!