Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen is ellehet kezdeni...

Egyetemen is ellehet kezdeni angolul tanulni az alapoktól?

Figyelt kérdés
Még középiskolás vagyok és németül tanulok, de szeretnék megtanulni angolul. A BGE kvik karára szeretnék jelentkezni (még 1 év van addig) de nem tudom hogy megy ott a nyelvtanulás vagy hogy teljesen az alapoktól lehetne-e angolul tanulni.

2018. nov. 18. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Amikor én jártam, már nem volt kötelező nyelvoktatás. Természetesen meg lehet tanulni angolul felnőttként is, de a legjobban teszed, ha magántanárhoz mész heti 2x és magadba nyomod a nyelvet.
2018. nov. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem a BGE-re jártam, de én is egyetem alatt kezdtem el az angolt. Igaz, nem egyetemi keretek között, hanem kerestem magántanárt (viszonylag olcsón lehet találni anglisztikás v tolmács-fordító hallgatókat, akik adnak magánórákat).
2018. nov. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetem mellett nem sok időd lesz még nyelvtanulásra is. Egy év sok idő, kezd el most tanulni, mert jelenleg sok a kihasználatlan időd. Aztán majd a későbbiekben kialakul.
2018. nov. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
NE! Menj magántanárhoz! A nyelvet nem fogod egy tanárral a szobád magányában elsajátítani. Társaság kell és téma, amiről beszélgettek, gyakoroltok. Nyelvet tanulni négy fal között egyedül, öntökönlövés.
2018. nov. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!