Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Folytathatnám második félévtől...

Folytathatnám második félévtől a tanulmányaimat 2 éves érettségi nappali tagozathoz csatlakozva ha jelenleg 11. osztályos vagyok (többi lent)?

Figyelt kérdés

Rájöttem, hogy nem szeretnék azzal a szakmával foglalkozni amit jelenleg tanulok. Egyszerűen utálom és így megtanulni is nehéz.

Plusz az osztályommal sem jövök ki jól.

Teljes mértékben az érettségire akarok koncentrálni mindenféle szakmai tantárgy és gyakorlat nélkül.

Az idei tanévben indult a 2 éves érettségizős osztály.

Szóval ők most a 9. és 10. osztályos anyagot veszik. Gondolom.

Kérvényezhetném a suliban, hogy átmehessek oda?


(Remélem értitek, hogy értem. )

Elnézést ha rosszul vsgy bugyután fogalmaztam csak fáradt vagyok.

A válaszokat előre is köszönöm!


Fontos lenne ez az egész mert tényleg nem bírom már a szakmai tantárgyakat és minden egyes nap gyomorgörccsel indulok el. Az osztályról nem beszélve...



2018. nov. 21. 21:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!