Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 20 oldal egy délután alatt...

20 oldal egy délután alatt mennyire tanulható meg?

Figyelt kérdés
nagyjából tudom csak...

2018. nov. 22. 13:29
 1/1 anonim ***** válasza:
91%

Ez nem infó. Hasonló mennyiségű jegyzettel volt, hogy fél óra, volt, hogy 3 hét volt a felkészülésem egyetemi vizsgákra. Tudod, nem mindegy, hogy logikus cucc, ami úgyis belement a fejedbe órán vagy több tucat oldalnyi masszív képlet, amiből nem értesz semmit, mert hiányzott a matematikai megalapozása... Nem tudok magolni, így nyilván majdnem meghúztak így is, míg a félórásnál simán jelest kaptam.


De az emberek sem egyformák, én nagyon gyorsan és könnyen tanulok, amíg van benne logika vagy valami, ami nem masszív magolás... Vannak diákok, akik nem csak dolgozat és vizsga előtt közvetlenül tanulnak, sajnálom őket.

2018. nov. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!