Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kreditátvitel BME-ről?

Kreditátvitel BME-ről?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy hogyan tudom más egyetemekre átvinni az itt megszerzett kreditjeimet?(Pl analízis 1, fizika, számítástudomány alapjai).


Nem úgy alakult az élet ahogy terveztem, ezért jövőre más egyetemre jelentkezek és szakirány váltás is lehetséges (villamosmérnökről), de amelyik tantárgyakat sikerül teljesítenem azért szeretném ha nem vesznének el.


Válaszokat előre is köszönöm!



2018. nov. 22. 16:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Kreditátviteli vagy kreditelismerési kérelmet kell leadnod (egyetemtől függ minek hívják), a hogyanjáról olvass utána az új egyetem honlapján. Értelemszerűen csak azokat tudod elfogadtatni, amikről van ekvivalencia határozat, ezeket szintén az új egyetem honlapján (vagy a Neptunban) találod meg. Előre mondom, hogy szép kis adminisztráció lesz, ha sok kreditet viszel át, úgyhogy ne az utolsó pillanatban állj neki. :)
2018. nov. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!