Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg megtudnak buktatni?

Tényleg megtudnak buktatni?

Figyelt kérdés
10.-be járok és szakmát tanulok. Úgy van ha 25%-ot hiányzok szakmából újra kell járnom. Nagyon sokat járok pszichiátriára és nem tudok mindig bejárni. De emellett nem állok bukásra, be tudom pótolni. Ilyen esetben sincs erre semmi megoldás?

2018. nov. 25. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs
2018. nov. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond, hogy hiába van orvosi igazolásod, és hiába jók mellette a jegyeid, ha sok a hiányzás.

A gyakorlati rész alól pedig még azzal sem lehet kibújni, ha magán tanuló leszel.

2018. nov. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam már, hogy ott hagyom a szakmát. És magántanuló leszek.
2018. nov. 25. 22:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Szakmai vizsgát, magántanulóként nem tehetsz!

Oda kötelező a gyakorlati idő letöltése!

2018. nov. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is hordom a gyerekemet a pszichiátriára és külön pszichiáterhez de meg tudom oldani iskolaidő után. Szerintem ha szólsz a dokinak hogy tanítás után adjon időpontot akkor megoldja. Vagy csak suliba nem szeretsz járni?
2018. nov. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is iskola után járok a városomba. De kell korházba is ami 40km-re van és 8-12ig rendel. Valamikor 2-3 napra bent kell maradnom.
2018. nov. 26. 13:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Így valószínűleg bukni fogsz a hiányzásaid miatt (sajnos jogosan).


Javaslom: próbáld meg az iskolai szünetekre (amikor nincs szakmai gyakorlat) szervezni a kórházi látogatásaidat, vagy kénytelen leszel abbahagyni a közepiskolai tanulmányaidat. Ami a mai világban szinte egyenlő a munkanélküliséggel.

2018. nov. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!