Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

Az egri Eszterházy Károly Egyetemen az osztatlan tanári képzés által adott diploma az középiskolákban is hasznosítható (angol nyelv+informatika szak) vagy csak általános iskolákban?

Azért tettem fel a kérdést, mert hamarosan pályaválasztás előtt állok (mondjuk még nem idén, de attól még jobb tisztában lenni a dolgokkal)

A másik opció Debrecen lenne de Eger az könnyebben navigálható plusz olcsóbb oda eljutni is innen.

Válasz(oka)t előre is köszönöm!

Keress kérdéseket hasonló témákban: középiskola, eke, Eger, Debrecen, angol, informatika, tanár, egyetem, pályaválasztás, felsőoktatás

2018. nov. 26. 20:49  Privát üzenet  

A válasz
A 10 féléves általános iskolai, a 12 középiskolai.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2018. nov. 27. 21:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
BME Gazdaságinformatika szak mennyire jó döntés?
Szeretnék informatikai vonalon továbbtanulni, de nagyon tartok a matektól. Mi lenne a jó megoldás?
Informatikai szakgimnázium Budapesten?
Gazdaságinformatikából melyik sulit ajánlanátok?
EKF elektronikus ábrázolás szak? Vélemények?
Az Eszterházy Károly Egyetem programtervező informatikus szakán milyen kiesők/elvégzők aránya, illetve tudtok egy friss tantárgyi tematikát erre a szakra?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!