Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szeretnék informatikai vonalon...

Szeretnék informatikai vonalon továbbtanulni, de nagyon tartok a matektól. Mi lenne a jó megoldás?

Figyelt kérdés

Erős négyes voltam matekból. Sok gyakorlással kompenzáltam, ami nem ment elsőre azonnal. Türelmem és kitartásom van, és a programozás is érdekel a jövőben (tanulgatom itthon, játékból, és tök jó). De félek, hogy egy alapképzést el tudnék-e végezni, nem tudom.


Mi lehet a megoldás? Szorgalmas vagyok, de nem egy kiemelkedően jó matekos.



2018. nov. 25. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szorgalom megoldja. Tanulj és tanulj. Nem lehetetlen megcsinálni a matekot, bár elég erősen eltér az egyetemi anyag a gimistöl pl. Egyébként a 4-es szint az jó, legalábbis ha érettségin is annyi akkor jó. Egyébként msc (mesterképzés) is meglehet ha szorgalmas vagy.

Amire figyelj, az a fizika. Egy féléves tantárgy, de nálunk nagyon nagyon sokan szívnak vele. Egyébként meg matek tanár egy héten egyszer maximum 3500 forint, szerintem abszolút megéri, plusz mateking.hu ajánlom nézd meg.

2018. nov. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tom Benko ***** válasza:
A matekban az a jó, hogy bárkinek nyitva áll, csak rá kell szánni az időt.
2018. dec. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!