Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha van egy négyesem matekból...

Ha van egy négyesem matekból hetedik év végén, elfelejthetem a jobb gimiket?

Figyelt kérdés

Nagyon aggódok, hogy nem vesznek fel pl. a Szinyei Merse Pál gimibe vagy a Veres Pálné gimibe. Esetleg még a BGSZC Hunfalvy János Szakgimnázium játszik.


Nagyon aggódok, van esélyem, vagy inkább felejtsem el?



2018. dec. 2. 09:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Őrület hogy milyen aggodalmakba taszitják a fiatalokat egykét sz.ar jegy miatt.


Úristen úgy éltél mint egy ember nem mint egy robot és becsúszott egy négyes! Hivd a démonűzőket, ez a gyerek elrontotta az egész életét...


Vicc ez az egész oktatás.


Visszatérve a kérdésedre, nekem elég pocsék jegyeim voltak, akkoriban demotivált voltam és lerontottam a jegyeimet, aztán nyolcadikban a lelkemre beszéltek és kicsit összeszedtem magam de még igy is sok négyesem volt, de jól irtam meg a központikat ezért jó esélyekkel indultam és fel is vettek oda ahova menni szerettem volna (jó erős gimi)


Szintén felvételiztem a Veres Pálnéba, oda is felvettek volna de nekem az olyan mentőövszerű volt, nem akartam odamenni. Amennyire én tudom a Szinyei se nehezebb mint a Veres Pálné.


De azért azt is figyelembe kell venni hogy én már egyetemen vagyok, szóval az én esetem jópár évvel ezelőtt történt.


Szóval a lényeg az, hogy legyenek jók a központik és akkor jó esélyeid vannak.


De jesszus istenem mikor lett annyira sz.ar az oktatás hogy ha valaki merészel összeszedni egy darab négyest akkor már azzal ijesztgetik hogy soha nem fog jó helyre bekerülni...

Fel a fejjel kérdező, nincs még semmi veszve!

2018. dec. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Felveteli fontosabb, de ne parazz, negyes matek tok jo.

A Szinyei miota jo gimi?

2018. dec. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#2 voltam a nyílt napján, és nagyon tetszett. nyilván lehet, hogy nem olyan nehéz, csak gondoltam megkérdezem :)
2018. dec. 2. 10:21
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Ha írsz egy 50-50 pontos magyart és matekot akkor aztán aká kettesed is lehet matekból.
2018. dec. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A Szinyei meg a VP mióta "jobb gimik"? Jézus... csajozni jártunk át a VP-be egy tényleg jobb gimiből...
2018. dec. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5 Miért, mik számítanak a jobb gimiknek? Mit ajánlasz? Érdekel, hogy miket találsz jónak :)
2018. dec. 2. 13:22
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
Jobb gimik: Fazekas, Radnóti, Apáczai, Trefort, Veres Péter, Szent István stb.
2018. dec. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6%

A Fazekas az egy rakás sz.ar

Apáczai szintén. Jó hirük van de ez csak a tanároknak jó a diákoknak nem. Ha önsanyargató áldozattipus vagy menjél, de ha nem akarsz idegösszeomlást kapni akkor kerüld el ezeket a helyeket.


Nem mintha bármit számitana melyik középsuliba jártál... Az egyetem az számit de ez...

2018. dec. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%
Nincs "jóhírük", hanem a kompetencia-felmérések, felvételi és érettségi eredmények, országos versenyeredmények alapján ezek az iskolák több kört rávernek az átlag sulikra. Nem tudom, mitől lenne a Fazék "egy rakás szar". Én egy másik top suliba jártam, gyűlöltük, de 33-ból 30-at egyből felvettek egyetemre a legelsőnek megjelölt helyre. És 5.0-ra érettségiztem. Nem mondom, hogy ez boldoggá tett volna, de most a teljesítményről beszélünk.
2018. dec. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Gyakorin mindenkinek 5,00-as erettsegije van, nem is ertem miert van akkor ennyi takarito meg elado :DDD
2018. dec. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!