Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Iskolai lógás? [FONTOS]

Iskolai lógás? [FONTOS]

Figyelt kérdés
Holnap 2 témazárót és 1 dolgozatot írunk, nem nagyon készültem. Anyám hajnaltól dolgozik, kb míg meg nem jövök, 11órától van rendelés. Hogyan tudnék ellógni, mit mondjak az orvosnak és mit csináljak délelőtt és délután? (Mamám és nevelőfater is lehet otthon lesz, nem leheetek otthon)

2018. dec. 3. 00:49
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Akkor írd meg őket 1-esre, attól még a világ nem dől össze. Majd később kijavítod.
2018. dec. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Játssz beteget.

Fáj a hasad mert tegnap túl sokat ettel.

És kész.

Egy nap logastol nem dől a világ.

2018. dec. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Örülök, hogy kiparodizálod a válaszomat, de én komolyan gondoltam, amit leírtam. Ha bemegy, akkor legalább látják rajta a szándékot, hogy megpróbálta és úgy fognak utána hozzáállni. Gondolod, hogy nem tűnik fel a tanároknak, ha pont azon az egyetlen napon hiányzik, amikor témazárót írnak, több tárgyból is?
2018. dec. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Mindegy mi tűnik fel, s mi nem. Lehet vkj egy napig is rosszul. Bepótoltatni meg úgyis fogják.

Elmész az orvoshoz, hogy felkeltél, indultál volna, hányingered van, fáj a hasad stb. Legfeljebb azt mondja csak egy gyomorrontás. De ad egy igazolást, hogy a rendelésen voltál.

Mem tudom mi van felétek. De olyan helyre menj, ahol nem feltünő a lógás, s nem futhatsz össze ismerősökkel.

2018. dec. 3. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%

"Holnap 2 témazárót és 1 dolgozatot írunk, nem nagyon készültem"


És mi tart vissza, hogy készülj? Előtted az egész éjszaka, holnap reggelig még van idő, lehet tanulni!

2018. dec. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Na, hat nem valami buszken de en ebben eleg tapsztalt vagyok. Nagyon sokat logtam 8-ban, 9-ben egyaltalan nem szoval mind akarat kerdese ha le akarsz szokni (8-ban kozel 250 orat, 9-ben 60ora ami 10 nap kb osszesen).

Menj dokihoz, mondd hogy faj a fejed / torkod / hasad vagy hasmenesed van, vagy hoemelkedes.. stb

1 naptol nem dolik ossze a vilag, szerintem inkabb ne menjen be valaki ha tudja hogy lesz 3 egyese.. Jo nyilvan ne logd el az osszes dogad, de egy nap nem art. Majd bepotolod, es inkabb 3 otos mind 3 egyes. Foleg mert ilyenkor hajnalban mar nem nagyon lehet tanulni.

2018. dec. 3. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen, hülye voltam, itt lett volna tanulni a hétvége, de nem tanultam, inkább tanulok még ma, legfeljebb holnap megírom.
2018. dec. 3. 02:39
 8/8 anonim válasza:
54%
Végül mit csináltál?
2018. dec. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!