Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvinus mennyire kemény?...

Corvinus mennyire kemény? Mennyi szabadideje van mellette az embernek? Lehet mellette dolgozni?

Figyelt kérdés
Nyilván szakfüggő is,de azért érdekelnek a vélemények :)

2018. dec. 3. 22:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
24%

" Igenis sokkal több a szabadidő a Corvinusos gazdasági szakokon. Ha nem hasonlítanám össze mással, értelmét vesztené a kérdés, hiszen a kérdező gondolom válogat a szakok között, és ez alapján mérlegel. " - Az összes gazdasági szakon sok szabadidő van ezért írtam hogy hülyeség más területekkel összehasonlítani. Egy BME GTK vagy BGE-vel inkább lehet párhuzamot vonni, hogy melyik keményebb, ha ilyen pályára akar menni.


Mellékesen ha azt írod hogy BCE-n tanulóként ismerjük be hogy könnyű az egyetem és mit kell ezen megsértődni ez is személyeskedés. Nyilván van akinek kemény elvégezni ezt az egyetemet és nem csak sértődöttségből mondja.

2018. dec. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A válogatást nem csak gazdasági szakokra értrettem. Miért csak azok jönnének szóba neki? (Ha csak azokra gondolunk, tényleg a BCE a legerősebb, ami legtöbb szabadidőt elveszi).De mindegy is, ne offoljuk már a témát.
2018. dec. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm egyszerre jár elte pszichológiára, bce kermarkra, mellette meg gyakornokként dolgozik, nyelvet tanul magántanárnál, sportol, és társas életet is él. Szóval...
2018. dec. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én BCE-re járok Pénzügy és Számvitel Bsc-re. Véleményem szerint ha valaki szakkolis, emellett jó tanuló, akkor nincs sok szabadideje.

Sosem értettem,hogy miért jön mindenki a BME-vel, ha a Corvinusról van szó. Teljesen más a kettő, nem lehet összehasonlítani, hogy jobb/rosszabb. Vannak BME-s barátaim és velük pont ezt beszéltük, h csak a neten megy ez a nagy ellenségeskedés. Béküljünk már ki itt is!

2019. jan. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
65%

#14/14

Teljesen igaz! Szerintem igenis hasznos dolgokat lehet tanulni a Corvinuson, sokkal életrevalóbb leszel, ha gazdasági szakon tanulsz, mert mindenből kapsz egy kis ízelítőt és ez sokszor előny ! :)

2019. máj. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
65%

20:13


Igen. Nekem az tetszik még nagyon a BCE-ben, hogy nagyon hallgatócentrikus. Van egy milliárd diákszervezet, szóval mindenki megtalálja az érdeklődésének valót, a tanárok baromi jófejek és segítőkészek, a számonkérések korrektek stb. Egyszerűen imádom.


Kedves kérdező! Szerintem nem pontos úgy a kérdés, hogy a Corvinus mennyire kemény, ugyanis azon belül nagyon sok szak van. A Gazdmat nagyon durva, az AK is kemény, a PSz és a gazdinfó közepesen nehéz, a GM pedig egy picit könnyebb. A többi szakról nincs ismerősöm.

2019. máj. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!