Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol tanultok/tanulnátok...

Hol tanultok/tanulnátok gazdaságinformatikát?

Figyelt kérdés
És miért?

2018. dec. 7. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
19%

Leginkább a Standordon tanulnék, de ezt már valószínűleg buktam.


Itthon max. egy levelezőt vállalnék be, de azt is inkább a Fernuniversität Hagenen, ami – annak ellenére, hogy távegyetem – még mindig jobb nevű és elismertebb Németországban, mint egy BCE.

2018. dec. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

szte-en tanulom én.

Ha értessz programozni,meg inkább az informatika érdekel akkor ajánlom.Gazdasági részt nagyon ne várj,nem arra mennek rá itt az szte-n.Én lány vagyok és leginkább a gazdasági érdekelt volna de sajnos itt nem annyira veszik ezt komolyan.Talán BGE ha azt akarod ,hogy több legyen a gazdasági.Én épp szakváltáson gondolkozom,csak nem tudom h hova.

2018. dec. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
SZE-n és BGE-n gondolkodom. SZE-n a koli miatt, valamint Győr nem akkora nagyváros, viszont BGE-n valószínűleg jobb az oktatás. BCE-t kizártam, mert az órarendjükben alig találtam infós tárgyakat, így meg nem sokra megyek vele.
2018. dec. 7. 21:27
 4/4 anonim ***** válasza:
49%

Hogy hol tanulnék gazdaságinformatikát, ha nem nappalin tanulnék proginfón?


Open University. Igaz távoktatás és minden online folyik, de ugyanolyan akkreditált diplomát ad mint bármelyik más egyetem. Ráadásul ez angliai. Magyarországon nem vállalnék be semmilyen képzést, akkor inkább csinálnám az MSc-t is az említett egyetemen.

2018. dec. 8. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!