Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Dolgoznék, de a diplomám...

Dolgoznék, de a diplomám elértéktelenedett. Mit tanulnátok? Nem akarok segélyen élni. OKJ-s képzésnek van értelme és milyen témában? Vagy inkább erősítsem a nyelvtudásomat? 34 éves budapest férfi vagyok.

Figyelt kérdés
A jelenlegi képzettségemmel call centeresnek vagy bizt ügynöknek vennének fel. Kösz nem... Valami emberhez méltó munkát szeretnék.

2017. febr. 11. 19:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A call center és a bizt ügynök miért nem emberhez méltó??
2017. febr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Idegeneket vagy az ismerőseidet, barátaidat kell zaklatnod kéretlenül rossz és hamis ajánlatokkal. Minimális alapbérért, éjjel-nappal dolgozva, 100 telefonáló állatka egy levegőtlen és sötét szobában. Ezért.
2017. febr. 11. 22:04
 3/11 anonim ***** válasza:

MIt csináltál, dolgoztál eddig, hogy 34 éves férfi létedre fogalmad sincs, hogy mit kezdj magaddal?


A kérdésed inkább egy gyesről visszatérő anyukához illene.

2017. febr. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Semmi közöd hozzá, hogy mit csináltam. Ha segíteni nem akarsz vagy tudsz, fogd be te kretén.
2017. febr. 13. 20:22
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem megbántásból kérdeztem, ha több infót adnál magadról, lehet segíteni is könnyebb lenne.
2017. febr. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Rendben. Mire vagy kíváncsi? Egyébként dolgoztam eddig is, sokáig, de aztán jött egy betegség és nem tudtam. Most újra talán. Részmunkaidőben. Nem lesz könnyű, mert csak nagyon egyszerű munkák vannak és nevetségesen kevés pénzért. Ezért gondoltam az átképzésre.
2017. febr. 14. 14:22
 7/11 anonim ***** válasza:

Na látod! Így már érthető a kérdésed!


Mit dolgoztál eddig, milyen pozicíókban? Milyen betegséged van (persze, ha nem indiszkrét a kérdés), le lettél százalékolva? Mennyi ideig estél ki a munkaerő piacról? Jelenleg mennyire vagy munkaképes, milyen jellegű munkákat tudnál elvégezni? Van megtakarított pénzed új szakmát tanulni, végzettséget szerezni? És talán a legfontosabb kérdés: mi az ami érdekel téged, mit csinálnál szívesen?

2017. febr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Amúgy a nyelvtudást mindenképp érdemes fejleszteni. Rengeteg intézmény indít most KKV-s végzettséget adó OKJ-s képzést. Ez 300 óta nyelvi és 200 óta informatikai képzést takar. Érdeklődj, keress, hátha találsz a lekhelyedhez közel is ilyen intéznényt ahol indítják ezt a képzést. Tök ingyenes és még kötelezettségeid sincsenek igazán. Tehát ha nem jutsz el a vizsgáig nem kell visszafizetni semmilyen díjat.


Szerintem mindenképp érdemes ezt a lehetőséget kihasználni.


[link]

2017. febr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*óra
2017. febr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mentális betegségek miatt százalékoltak le 8 éve. 4 órás munkát tudnék vállalni és ülőmunkát. Korlátozottan vagyok terhelhető.
2017. febr. 19. 10:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!