Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi van akkor, ha nem megyek...

Mi van akkor, ha nem megyek el vizsgázni?

Figyelt kérdés
KRE-n vagyok, úgy hallottam, hogy vannak olyan egyetemek, ahol vissza kell fizetni a bukott krediteket. Próbáltam utána nézni, hogy ez itt hogy megy, de semmi hasznos infót nem találtam erről. A következő félévemet passziváltatom, és eddig 2 vizsgát vettem fel, de lehet azokat is leadom.

2018. dec. 10. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Mindenhol ki kell fizetni a bukott krediteket. Az mindegy leadod-e vagy nem a vizsgát, ha nem teljesíted fizetned kell.
2018. dec. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Akkor is, ha államis vagyok és első félév?

Tehát akkor jobb, ha felveszem mindet és megírom akár 1-esre is?

2018. dec. 10. 17:25
 3/10 A kérdező kommentje:
Illetve azt most még megtehetem, hogy bemegyek és kiiratkozok?
2018. dec. 10. 17:27
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha 1esre írod meg, vagy meg se írod, ugyan az, buktad a tárgyat. Utólag államin is kifizettetik a bukott tárgyakat tudtommal. Legalábbis veszprémben illetve a ppke-n így van.


Ha újra felveszed a tárgyat és teljesíted, akkor megvan a tárgy és nyilván nem. Illetve 3. tárgyfelvételtől is be kell fizetned valami összeget, hogy 3adjára felvehesd.

2018. dec. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy mennék minél előbb innen. Februárban meg újra jelentkeznék.

Köszi a válaszokat! Holnap bemegyek a TO-ra akkor, és megkérdezem, hogy ez itt hogy megy.

2018. dec. 11. 15:20
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez meg csak eszembe jutott, hogy nagyon sokan vannak a szakomról is, akik kb. már szeptemberben nem jártak be, mert itt akarták hagyni. Évközben ki lehetett volna iratkozni? És ha nem, akkor velük is minden vizsgát kifizettetnek?
2018. dec. 11. 15:22
 7/10 A kérdező kommentje:
Vagyis *kreditet.:D
2018. dec. 11. 15:23
 8/10 anonim ***** válasza:
Kiiratkozni bármikor lehet, egész évben.
2018. dec. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Voltam bent TO-n, nem kell semmit fizetnem.
2018. dec. 12. 14:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Szabad megkérdezni, hogy melyik az a szak, ahonnan ennyien menekülnek?
2019. febr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!