Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen pályázatok vannak?

Milyen pályázatok vannak?

Figyelt kérdés

Igen, tisztába vagyok vele, hogy ez egy nagyon hülye kérdés. :D

De pályázatokat szeretnék keresni, amikre diákként pályázhatok(15 éves,gimit most kezdtem). Nincs konkrét dolog :D

Lehet az osztálynak szóló vagy akár csak nekem vagy egy kisebb körnek(akikkel mondjuk együtt pályázok ha csoportos pályázat).Olyan is érdekelne, ahol be kell valamit adni pl.:versíró vagy ilyesmi. Vagy még régebben láttam olyan versenyes pályázatokat is ahol tábor volt a nyeremény, na olyan is érdekelne ha tudnátok valami konkrétat mondani :'D

Vagy osztálykirándulásra/osztályprogramra tudtok valamilyen pályázatot? Arra természetesen az iskola pályázna, az osztályfőnök mondta, hogy kereshetünk ilyeneket ha van kedvünk(határtalanul már szóba jött)

Tudom, hogy ez a kérdés így nem valami konkrét, de reménykedek, hogy hátha nektek van valami olyan pályázat ami tetszett vagy bevált :'D



2018. dec. 10. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, akkor gyakorlatilag teljesen mindegy, hogy mire pályázol, csak pályázni szeretnél valamire? :D
2019. jan. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát nagyjából igen...erről lenne szó :DD
2019. jan. 7. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!