Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek 11. osztályban,...

Szerintetek 11. osztályban, az hogy rajzból, tesiből és angolból vagyok 4-es a többiből peddig ötös, az jó?

Figyelt kérdés

2018. dec. 10. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Nem, az jobb mint jó, én megadnám rá a kiválót.
2018. dec. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Szerinted angolból félévkor lehetek ötös ha 4,2 az átlagom most szorgalmas vagyok szerintem, csak néha elrontom vagy figyelmetlen vagyok? Eddig gimibe most van a legjobb eredményem. 9.ben és 10.ben 4,1 voltam évvégén.
2018. dec. 10. 22:47
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát ha a leendő felvételihez gondolod majd, akkor a rajz és tesi rohadtul nem számít. Angolod nem rossz 4esnek. Matek, töri, magyar nyelv illetve irodalom meg természettudomanyod 5, z meg tiszta jo.

Egyébként meg mit számíta az életben?!

2018. dec. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazából nem sokat csak még nem sikerült eddig.
2018. dec. 11. 20:08
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Mármint mire jó? Ha az átlagot nézzük, akkor jó, de kérdés, hogy tudod-e már, hogy milyen irányban akarsz tovább tanulni. Angol mindenhova fontos. A 4es jó, de fontosabb az, hogy hogyan tudsz beszélni. Egy jó tanárnál jó a 4es, de egy gyenge, mindenre jó jegyet adó tanárnál nem jelent semmit az sem, ha 5os vagy, ha nincs mögötte tudás.


A felvetelinél fog számítani, hogy hányas vagy, utána az egyetemen és az életben pedig az, hogy van-e valami, amiben igazán jó vagy. És jobb az, ha egy valamiben kiemelkedően jó vagy, mintha mindenben átlagosan jó. Szóval érdemes figyelni az átlagodat, de nem kell görcsölni rajta. Sőt, ha megvan, hogy merre akarsz tovább tanulni, akkor érdemes olyan területekre jobban koncentrálni, és a számodra nem annyira fontos targyakra kevésbé. Senkit nem fog érdekelni, hogy gimiben 5ös vagy 3as voltál biológiából, ha aztán gépészmérnök leszel.

2018. dec. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A mozgás kell, azt otthon is csinálhatod pluszba.

Az angolt úgy is angol nyelvű környezetben jobban fogod tudni tanulni 😉


Sima érettségis tantárgyak?

A kutyát se fogja érdekelni hányas vagy, kivéve ha tovább akarsz olyan helyre menni, ahol számít a jegy.


De az életre nem fog megtanítani s 97%-t használni se fogod. Csak egy alap papír.


Én inkább az egészségügyi oktatás s hasonló oktatásokban tenném kötelezővé, hogy minimum 4-5-ösökkel lehessen megkapni a bizit/papírt...


Mert az vicc, hogy egyik sürgin dolgozó 25éves srác full 5-ös lett gyakorlatban is tudta mit kell tenni, neki pár év tapasztalata van csak, míg a 10-30éve korházban dolgozó többi ápolót úgy rugdosták át KETTESSEL... s ilyenek kezei közt lebeghet az életünk 😒


Volt olyan, hogy a mentősök félre diagnosztizálva hozták a beteget...

s a puszta véletlennek köszönhette az életét az illető.

Nem is az az infúzió volt a mamiban amit leírtak s nem is az volt a baja, ami papíron állt...


Simán cukros volt és véletlen jó cuccra kábelezték az öreget 😷


Nah az ilyen helyen számít a tudás s gyakorlat, nem 11-ben. 😂😂

2018. dec. 15. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Persze, ez nagyon jó átlag. Nekem voltak hármasaim is és lám, most egyetemre járok. Azok a jegyek számítanak inkább, amikkel majd ha tovább szeretnél tanulni, akkor azok jók legyenek. Szóval ne aggódj :)
2018. dec. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon meglepődtem de kítűnő lettem 11.ben előszőr.
2019. júl. 11. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!