Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy nap alatt hány tétel...

Egy nap alatt hány tétel tanulható meg? Jövő szerdán lesz egy 9 tételes (tudom semmi mert lesz 27 tételes vizsgám is) csak nem fekszik nekem mert más szakirány alapozó vizsgája. Napi 4-5 tétel megtanulható? Pár napja már foglalkozva van velük.

Figyelt kérdés

... szóval van alap tudás csak nem biztos tudás.

Ráadásul hétfőn lesz egy írásbeli is.


2018. dec. 12. 01:40
 1/6 A kérdező kommentje:

Esetleg valami tanácsot szívesen fogadok. :)


Terület fejlesztő szakirányosként ez a geoinformatika nem épp a kedvencem. Ráadásul muszáj jövő héten letudnom mert utána már a sok tételes vizsgákra tanulnék.

2018. dec. 12. 01:42
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyéjszakás projekt. Szerdáig kívülről fogod fújni ha nem csak ülsz felette.
2018. dec. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Remelem. Bar az a ba ilyenkor hogy nehez ravenni az egeszre magam. Bar nyilvan megtanulom mert muszaj de nem fekszik ez a sok index meg informacios rendszer.


Amugy akartam irni vazlatokat hozza viszont eleg jo kis tetelek 5-6 oldal atlagban annak meg lehet korulmenyes lenne vazlatot irni.

2018. dec. 12. 01:59
 4/6 anonim ***** válasza:

És te a 27 tételest gondolod soknak? :DDDD Ne már, nekem nincs is olyan vizsgám, amin nincs legalább 70 tétel (és nem, egy tétel nagyon nem 1-2 oldalas), de az átlag inkább a 80-90.


Egyébként meg nincs olyan, hogy napi x tételt lehet megtanulni. Nagyon nem mindegy milyen tananyagról van szó, meg hány oldalról. De 9 tétel röhögve megtanulható fél nap alatt, akkor is, ha egy tétel 8-9 oldal. Már persze tekintve, hogy nem rossz a memóriád.

Én egy napnál többet biztosan nem pazarolnék rá, de persze ha időmilliomos vagy, akkor ismételgesd még egy pár napig.

2018. dec. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
na na azért a 27 tétel is lehet sok pl büntetőjog államvizsga különös rész :-) 1200 oldal!!!!! és akkor még ot volt az A tételsor is a 27 tételével felkészülési idő 13 nap! :-)
2018. dec. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tudom minden szak más. Azért ne szóljatok le mert ennyi tételem van "csak". :) Inkább az a gond hogy olyan téma ami távol áll tőlem. Mondjuk ma meg vasárnap tanulok a diasorokra. Valamiért az ilyen diasoros (na az mondjuk majd 1000 dia) írásbelikre elég kb 1-2szer elolvasnom a diákat.

Viszont a szóbelikre valamiért nagyon rá vagyok úgymond feszülve mert voltak már negatív élményeim.

Bár tény ha egy tételre hagyok mondjuk 45 percet akkor egy vagy két nap alatt is megoldható. Főleg hogy van már hozzá alapom. Meg azért sík hülye sem vagyok igazából :D


Nyáron amúgy egy 24 tételes gazdaságfejlesztős gtk-ról kapott vizsgára elég volt két hét.

2018. dec. 12. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!