Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE - Melyik kollégium a...

ELTE - Melyik kollégium a legcsendesebb/legközelebbi az ÁJK-hoz?

Figyelt kérdés

Az ELTE-re fogok jelentkezni, és sajnos muszáj lesz kollégiumba mennem, de már előre félek. Laktam már kollégiumban és sajnos borzalmasak voltak a lakótársaim, volt olyan aki rendszeresen éjjel egykor neki állt gitározni a barátnőjének baszás után és ezeket kellett végig hallgatnom...(elnézést a groteszk részletekért).


Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, delétezik egyáltalán ilyen, hogy 'csendes' koli az ELTE-n? Vagy olyan ahol több a felsőbb éves?


Ja, és egyébként az ÁJK-ra fogok jelentkezni, melyik koli van a legközelebb az épülethez? Csak mert most, hogy olvasgatok, néhányan azt mondják, hogy az alapján sorolnak be kollégiumba, hogy melyik szakra jársz. Hol laknak az ÁJK-osok?


2018. dec. 15. 19:48
 1/2 anonim válasza:
Szia! Én ADK-s vagyok, számomra ideális. Jó környezetet biztosít, ha vissza akarok vonulni a társasági élettől. Csak 1 szobatárssal kell osztoznod. Nem erőszakolja rád magát a társaság, de mindemellett jófejek és nyitottak itt a kollégisták. A koli a városliget mellett van, hetes busszal fél órán belül bent vagy az ÁJK-n. :D
2018. dec. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Óóó hát igen tudok az Ajtósiról de ugyebár oda meg a Kőrösibe nem olyan könnyű bekerülni :D Persze azokat fogom megjelölni elsőnek :D
2019. jan. 8. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!