Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan sikerülhetne jobban a...

Hogyan sikerülhetne jobban a felvételim?

Figyelt kérdés

Januárban felvételi,nyolcadikos vagyok.Egy jó gimibe szeretnék menni.

Mit tegyek,gyakorolják hogyan mennyit a szünetben és mit csináljak h ne izguljak annyira és h jobban sikerüljön.

Valamint mire figyeljek pl az órát nézzem majd miközben már írni fogom es hogyan csináljam az egészet?

Kérlek tippeket ,tanácsokat adjatok!!❤️



2018. dec. 21. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
11%
Na mi a hiba a kérdésben? a szövegértelmezést gyakorold
2018. dec. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem nyugodj meg.

Én azt csináltam, hogy itthon minden hétvégén megoldottam egy matek és egy magyar felvételit, illetve a suliban is gyakoroltam rá. Ha ez nem elég, könyvesboltokban lehet kapni plusz felvételi feladatsorokat, azokból is gyakorolhatsz. Ami az időt illeti, én itthon mindig beállítottam a telefonomat, hogy csörögjön, amikor be kell adni, illetve figyeltem melyik feladat viszi el a legtöbb időmet. Magyarból a fogalmazás témáját érdemes már kiosztáskor megnézni, hogy míg a többi feladatot csinálod agyalhass az érveken, vagy amiről írni kell.

És tényleg ne izgulj, nem dől össze a világ, ha nem úgy sikerül, ahogy tervezed.

Sok sikert kívánok!

2018. dec. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Oldd meg a feladatokat. Majd ellenőrizd le h mit rontottál és mit csináltál jól. Majd a rosszakat nézd végig. A gyakorlásokat is érdemes úgy csinálni mintha már élesben menne. Időre. Azt ki fogod tapasztalni h mire mennyi idő szükséges
2018. dec. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!