Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem tudom megnyitni a moodle-t...

Nem tudom megnyitni a moodle-t és a tételeim rajt vannak, amiket tanulnom kéne. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Azt írja,hogy siet az órám és ezért nem engedi megnyitni.De hiába álogatom az órát,semmi változás nem történik.

Eddig nem volt baj,hogy sietett,de most meg nem enged belépni ez a rohadt moodle


2018. dec. 27. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Gépről próbálsz belépni? Ha igen, akkor próbáld meg másikkal, esetleg a mobiloddal. Telefonra még moodle alkalmazás is van, ahova minden egyetem diákjai be tudnak jelentkezni, és le/fel lehet tölteni minden féle fájlokat amik ott találhatóak. Onnan feltöltöd onedrive-ra, és gépről is meg tudod a dokumentumokat nézni ha neked úgy kényelmesebb.
2018. dec. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ez akkor se állapot,hogy gépről nem tudok fellépni
2018. dec. 28. 20:31
 3/3 A kérdező kommentje:

A telefonos alkalmazás sem nyitja meg.Nem tudok ott sem belépni.

Úgy néz ki bukni fogok több vizsgán is,mert minden anyagom ott van és sehogy sem tudom elérni.

2018. dec. 28. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!