Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megéri gyógytornásznak tanulni?

Megéri gyógytornásznak tanulni?

Figyelt kérdés
Mennyire könnyű elhelyezkedni,mennyire keresett szakma?

2018. dec. 28. 19:47
1 2
 11/13 anonim válasza:
Ápolónőként. Ebben a témakörben a lábszárfekélyből volt a legtöbb. Ez úgy van, hogy a kötszert a betegnek kell kiváltani de a csipeszt, ollót, gumikesztyűt, fertőtlenítő oldatot, vérnyomás mérőt, meg mikor mit azt nekem kellett vinnem. Ezeket persze a vállalkozásban el lehetett költségelni. (gondolom ez érdekelt)
2019. jan. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Igen, köszönöm. Nem is gondoltam volna, hogy a vérnyomásmérőt is vinni kell.
2019. jan. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nem feltétlenül. A Kft amalyik a munkát adta adott volna RR mérőt is de én úgy gondoltam az sose baj ha van itthon egy saját. Sok mindent vettem én akkor mert el tudtam költségelni mindent amit fel tudtam használni a munkámhoz. Pl. Bioptron lámpát, D-cont gépet, biciklit is
2019. jan. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!